Як вирощувати хризантеми: прості правила і корисні поради

Відомо, що саме хризантемами чоловіки воліють доповнювати подарунки для жінок. Сьогодні ці квіти не менш популярні, ніж «класичні» троянди. Однак виростити їх набагато легше і простіше, і це можна зробити навіть у домашніх умовах. Багато воліють пересаджувати кущі хризантем, які належать до так званого пізнього сорту, із звичайного саду в квітковий горщик. Таким чином, навіть з настанням холодів розкішні квіти будуть радувати своєю красою і злегка терпким ароматом, який неможливо сплутати ні з чим.

Садимо хризантеми

Хризантеми є теплолюбними квітами, тому з особливою увагою слід підходити до вибору ділянки для їх посадки. Бажано, щоб це було місце, максимально відкрите для сонячних променів. Що ж до грунту, то ідеальним рішенням стане грунт дренованого типу або слабокисла земля, чудово пропускає вологу. Важливо пам’ятати, що відсутність достатнього освітлення може призвести до того, що пагони хризантем почнуть витягуватися. Таким чином, більш слабким буде ставати і сама рослина, буде істотно скорочуватися і тривалість його цвітіння.

Щоб хризантеми росли добре і гарно цвіли, важливо забезпечити їх поживними речовинами і мікроелементами в необхідній кількості. Для квітів вони мають таке ж значення, що і гарна косметика для обличчя і тіла //www.wildberries.by/catalog/2323/page.aspx в арсеналі представниць слабкої статі. Відомо, що в найбільш насиченому ґрунті квіти ростуть особливо добре. Якщо на присадибній ділянці грунт є щільною і недостатньо родючої, то перед тим, як приступити до висаджування рослин, рекомендується удобрити її торфом, компостом або звичайним гноєм. Не завадить і будь-яке сучасне добриво комплексного типу. Висаджувати хризантеми слід в траншею, а не в лунки, як інші квіти. При цьому, на якій відстані один від одного розташовуються живці, має становити не менше 30, але не більше 50 сантиметрів. Багато що залежить від специфіки певного сорту рослини.

Як вирощувати хризантеми: прості правила і корисні поради

Квітка хризантеми на фото

Після того, як живці висаджені, слід надійно прикрити їх. Для цього підійде будь-який матеріал укривного типу, який забезпечить молодим квітам оптимальний мікроклімат для комфортного зростання, а також надійно захистить їх від надлишку сонячного світла.

Що стосується розмноження, то воно у хризантем відбувається поділом. У весняний період, коли заморозки вже пройшли, слід викопати кущ квітів і відокремити від нього молоді пагони. Відразу ж після цього їх необхідно висадити, причому разом з корінням, і як слід полити.

Для розмноження кольорів підійде і так званий метод живцювання. Навесні пагони з куща можна зрізати — бажано, щоб їх довжина складала близько 10 сантиметрів. Нижню частину слід обробити спеціальним складом, і тільки після цього їх можна висаджувати в грунт. Після висаджування рослини рекомендується накрити папером, яка забезпечить оптимальний рівень вологості і полити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code