Як вибрати найкращий букет для самої красивої нареченої?

Одного разу в життя представниць прекрасної половини настає знаменна та радісна подія – весілля, про яку багато дівчатка мріють з юних років. У цей знаковий день вся увага зосереджена на нареченому і нареченій, надзвичайно гарною та зворушливою у своєму вінчальному вбранні. Обов’язковий атрибут, доповнює її образ – це вишуканий весільний букет, якому в традиційному обряді відведена важлива роль.

Букет нареченої – одна з головних прикрас нареченої, чудовий аксесуар, який символізує чистоту і романтику відносин. Експерти у сфері флористики знають, що створення весільного букета вимагає майстерності і натхнення. Не кожен фахівець здатний зібрати композицію, яка стане ідеальним доповненням образу конкретної дівчини, навіть якщо для компонування букета були використані або дорогі екзотичні рослини.

Неправильна геометрія, надмірна пишність або, навпаки, занадто маленький розмір букета, негармонійно поєднуються відтінки, непомірно довгі стебла, відсутність ідеї і невиразний дизайн – це найпоширеніші помилки при виборі букета для нареченої. Щоб уникнути усіляких розладів і неприємних сюрпризів за весільними букетами слід звертатися в спеціалізовані агентства. У Санкт-Петербурзі створенням справжніх квіткових шедеврів займається компанія Квіткова Майстерня.

На сайті агентства //www.tm-flowers.ru/ можна ознайомитися з фото, замовити та купити весільні букети, професійно виготовлені за всіма правилами флористики і дизайнерським канонами. До речі, деякі дівчата вважають, що букет нареченої повинен купувати наречений. В такому випадку, не варто аж надто ускладнювати чоловікові завдання, просто дайте йому адресу салону або виберіть фото з каталогу.

Важливі моменти при виборі букета нареченої:

Габарити. Вибираючи букет, мила дама повинна пам’ятати, що квіти їй доведеться носити в руках практично весь день: на фотосесії, в Рагсі, на прогулянці, бо важку оберемок рослин бажано залишити для відповідних випадків. Зростання і комплекція дівчата – ще один фактор, який не варто ігнорувати при виборі букета.

Форма: куляста, краплеподібну, каскад, на портбукетнице або мініатюрний кокетливий квітковий браслет на стрічці – від такого розмаїття можна розгубитися. Іноді варто порадитися зі стилістом або з співробітником агентства, який порекомендує оптимальний варіант букета, що гармоніює з фасоном сукні.

Колірне рішення. Радує, що в даний час немає якихось обмежень в кольоровій гамі, головне, щоб всі відтінки між собою органічно поєднувалися, не вступали в дисонанс з вінчальним нарядом.

Порада від весільних експертів: Враховуючи традицію кидати букет незаміжнім дівчатам, варто подбати про покупку двох букетів, один з яких залишиться на пам’ять нареченій, другий – менше, а головне – легше, дістанеться щасливою подрузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code