Як вибрати і купити газонокосарку

Всі ми знаємо, наскільки важко дається мати власну дачу, адже вона постійно потребує до себе уваги, яка полягає у перекопуванні земельної ділянки, в посадці квітів та інших рослин, у догляді за газоном.

Що стосується останнього, то, працюючи на ньому, вам не обійтися без такого сучасного пристрою, як газонокосарка. Звичайно ж, кому хочеться годинами стояти на спеці і косити траву ручною косою? Це залишилося давно в минулому, коли людині доводилося робити все самостійно. Тепер, кожен потенційний покупець повинен дбати лише про те, який вид газонокосарки вибрати.

Отже, газонокосарки бувають механічні, бензинові, електричні та акумуляторні. Крім чотирьох перелічених вище видів, виділяють ще п’ятий, особливий вид косарок – до них відносять агрегати на повітряній подушці і самохідні пристрою.

Механічні газонокосарки досі користуються попитом серед садівників-любителів, оскільки вони достатньо потужні для того, щоб привести в порядок газон середньої площі.

Як вибрати і купити газонокосарку

Газонокосарки ручні здатні зрізати за один раз всього 3 сантиметри трави, однак, з їх допомогою можна зробити чудові магічні візерунки на газоні.

Бензинові пристрою, мабуть, найбільш потужні і продуктивні, однак, у них є ряд істотних недоліків.

Як вибрати і купити газонокосарку

По-перше, їх не можна назвати екологічно чистими, оскільки вони працюють на суміші бензину і масла, а по-друге, дані агрегати дуже галасливі. Натомість, ними можна косити траву навіть у вологу погоду.

А ось електричні газонокосарки суворо заборонено включати відразу після дощу, поки трава ще волога.

Як вибрати і купити газонокосарку

Це тихі і функціональні пристрої, які не потребують для роботи палива, які не шкодять навколишньому середовищу і не створюють додаткового шуму. Купуючи електричну косарку, вам потрібно буде приготуватися до постійної метушні зі шнурами і удлиннителями. Купуйте електричне виріб лише в тому випадку, якщо у вас невеликий газон, що знаходиться в безпосередній близькості біля будинку з ідеально рівним рельєфом.

Акумуляторні пристрої – сучасні продуктивні і компактні, однак, вони потребують постійної зарядки акумулятора, отже, не розраховані на тривалу роботу.

Як вибрати і купити газонокосарку

Газонокосарки на повітряній подушці – відмінний варіант для газону з нерівним рельєфом, де є ями, горби і горби.

Як вибрати і купити газонокосарку

Такий косарки не страшні ніякі вибоїни. Газонокосарки з вбудованим комп’ютером взагалі не потребують ручному управлінні, а скошують траву самостійно, відповідно до закладеної програми.

Таким чином, щоб купити газонокосарку наприклад в Києві, вам буде потрібно багато уваги приділити асортименту, щоб, вибравши потрібний товар, не пошкодувати надалі про здійснену покупку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code