Як продовжити життя квітам

Як приємно отримати в подарунок букет ароматних квітів від коханої людини знає кожна жінка. Але, на жаль, життя зрізаного квітки недовговічна і через кілька днів від нього залишиться лише спогад. Якщо знати декілька простих секретів, можна продовжити життя квітки ще на кілька днів.

Догляд за квітами слід почати з того самого моменту, як тільки ви збираєтеся поставити їх у вазу. У воду, в яку ви збираєтеся поставити букет, потрібно покласти шматочок деревного вугілля, таблетку аспірину, трохи солі або цукру. Аспірин дуже благотворно впливає на рослини — завдяки ацетилсаліцилової кислоти в рослині починають утворюватися активуються речовини типу інтерферону. Вони посилюють поглинання рослиною вологи та поживних речовин, тому рослина може залишатися свіжим ще кілька днів. Оживити зів’ялий квітка можна за допомогою слабкого розчину марганцівки або борної кислоти. Деякі квіти можна провести в почуття, якщо капнути в воду нашатирний спирт.

Щоб продовжити життя букету тюльпанів, троянд або гвоздик майже в два рази, потрібно помістити його в спеціальний розчин.

На один літр кип’яченої води достатньо взяти по одному граму цукру і борної, лимонної або яблучної кислоти. Більше трьох тижнів зможуть простояти в розчині з аспірином і цукром шикарні хризантеми, і навіть тендітну мімозу можна оживити за допомогою кількох крапель оцту, доданих у воду. Весняні тюльпани чудово відчувають себе під яскравим світлом звичайної електричної лампи. Тому, якщо ви хочете продовжити життя цієї гарної квітки, поставте вазу ближче до світла.

Сучасні чоловіки дуже люблять робити сюрпризи — доставка квітів на будинок дозволяє зробити своїй обраниці цей приємний подарунок практично з будь-якої точки світу. Букет свіжих троянд серед зими краще всяких слів розповість про кохання. Квітковий букет, принесений з морозу, не потрібно відразу розгортати і ставити у воду. Квіти, як і інші живі істоти, повинні спочатку адаптуватися до навколишнього середовища. Відкладіть букет в прохолодне місце, і тільки через кілька годин їх можна буде помістити у вазу з холодною водою. Незалежно від того, які квіти ви отримали в подарунок, всі вони дуже люблять чисту кип’ячену воду. Щоб продовжити життя цим дивним рослинам, достатньо просто щодня міняти воду у вазі. Ці прості поради допоможуть продовжити життя навіть самим вибагливим квітам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code