Вибираємо квіти для подарунка

Вибираємо квіти для подарункаДе замовити і як правильно вибрати квіти? Це питання хвилює нас, коли ми збираємося подарувати букет, і вирішити його буває не так-то просто. Як же вчинити? А може не варто ламати собі голову і замовити квіти з доставкою? Адже доставка троянд по Москві зараз користується суперечкою, і таку послугу надають багато інтернет-магазини. Або відправитися в звичайний магазин, але як самостійно вибрати квітка?

Якщо для вас важливіше всього, щоб букет сподобався і справив враження, варто задуматися про те, яким чином ви будете його вручати. Напевно, для вас має значення і те, як ви будете виглядати при врученні подарунка, та яким буде ваш стиль.

Які вибрати квіти вам допоможуть деякі правила. По-перше, обов’язково враховуйте переваги і смак одержувача подарунка. А якщо вам невідомо про його переваги чи він є одним з тих людей, хто, як ви думаєте, байдужий до квітів?

У будь-якому випадку слідуйте простим правилам квіткового етикету. Флорист-професіонал допоможе з вибором, розповісте йому про вік, професії і особливості характеру одержувача подарунка, та, звичайно, про випадок, по якому ви вирішили зробити презент. І флорист складе відповідну вашого конкретного випадку квіткову композицію.

Значущим є й той факт, що ми самі ставимо перед собою різні цілі, коли робимо подарунки. Давайте розберемося: ви хочете піднести саме такий букет, який буде найбільш симпатичний обдаровуваному і зачепить його до глибини душі, або ж той, що найбільше вам подобається? Чи для вас важливіше всього, щоб букет виглядав дорого і солідно? Можливо, що головною рисою в букеті, на вашу думку, повинна бути екстравагантність і незвичайність форми.

Однак існує ряд нескладних правил, які допоможуть вам, якщо ви плануєте зробити доречний подарунок. По-перше, дуже важлива колірна гамма. Молодим дамам краще всього підійдуть квіти світлих тонів: білі, кремові, блакитні, бузкові, рожеві. Це можуть бути різнокольорові тюльпани або весняні конвалії. А дамам солідного віку підійдуть бордові, жовті, лілові або сині троянди. Це можуть бути розкішні червоні троянди або ароматні лілії.

Вибираємо квіти для подарунка

Збірний букет на фото

Другим важливим показником є розмір квітів. Вимоги букету, який призначений для чоловіка, є більш суворими. Представникам сильної статі прийнято дарувати пишні хризантеми, троянди з великим келихом або антуріум, стрелицию, eremurus і кали різних відтінків. Досвідчений флорист-дизайнер обов’язково допоможе з вибором декоративної зелені та аксесуарів, доречних у такому букеті.

І третій, не менш важливий момент — форма букета. Якщо складання композиції для жінки дає великий простір для фантазії дизайнера, то чоловічому букету рекомендується надавати пірамідальну або трикутну форму, а можна виконати його в лінійному стилі.

Незалежно від приводу, даруйте квіти від чистого серця! Скажіть кілька приємних слів та побажань, і тоді ваші близькі і друзі порадують вас своїми посмішками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code