Неанта красива (Neanthe Bella) — це кімнатна пальма

Неанта красива (Neanthe Bella) — це кімнатна пальма

Тип рослини: пальмова.

Опис: це відоме кімнатна рослина, за яким легко доглядати. Незважаючи на те, що сімейство пальмових дуже велике, лише деякі з його представників є придатними для домашніх умов. Неанта одна з тих небагатьох пальм, які добре адаптуються до середніх кімнатним умовам. Повільно зростаючий квітка. Повністю сформоване рослина, у висоту досягають від 90 до 120 див.

  • Батьківщина: Мексика.
  • Середовище вирощування: оранжерея або кімнатні умови.
  • Листяний орнамент: відсутній. У неї витончені, зелені листочки на дугоподібних гілках, які надають їй форму пухнастого купола.
  • Аромат: немає.
  • Температурний режим: від нормальної до теплої кімнатної температури. 16-29°C.
  • Тип ґрунту: неанта добре росте в горщиках, рівномірно заповнені торфом і суглинками зі значною часткою піску.
  • Полив: підтримуйте грунт злегка вологою. Неанте необхідно гарне дренування.
Неанта красива (Neanthe Bella) — це кімнатна пальма

Квітка неанта в домашніх умовах на великому фото

Цвітіння: є. При достатньому освітленні зріла рослина може утворювати гілки маленьких жовтих квітів на високих стеблах, що знаходяться над листям. Після цвітіння утворюються насіння, які рідко проростають, і їх не слід зберігати. Фахівці рекомендують просто відрізати квіти, коли вони почнуть ставати коричневими.

Догляд: неанта не вимагає уважного догляду. Хоча пальма витривала до сухого повітря в приміщенні, набагато краще забезпечити умови підвищеної вологості. Не обрізайте пальму. Вона зростає від верхівкової бруньки. Обрізка цієї єдиної точки зростання призведе до зупинки росту. Проте, слід підстригати старі гілочки, які стали коричневими. У літній період їм потрібна волога тропічна атмосфера в тінистому місці.

Рівень вологості: підвищений. Ви можете обприскувати неанту теплою водою кілька разів на тиждень. Обприскування підтримує листя в чистоті і допомагає запобігти появі павутинних кліщів, які часто вражають це рослина.

Освітлення: від тьмяного світла до помірно яскравого. Якщо листя стають жовто-зеленими, можливо, на них потрапляє занадто багато сонячних променів. Це одна з небагатьох пальм, яка добре росте при слабкому освітленні. Її витривалість до нестачі освітлення та низької вологості роблять її відмінним рослиною для офісу.

Добрива: цієї пальмі потрібно більше добрив, ніж більшості інших. Підживлення необхідно вносити навесні і влітку щомісяця за допомогою розчинних у воді або гранульованих добрив.

Розмноження: неанта відтворюється насінням. Спочатку вам потрібно занурити насіння у воду на день або на два, до того як ви їх навесні посадіть у теплицю. Деякі різновиди можна розмножувати шляхом поділу.

Пересадка: здійснюється навесні, тільки в тому випадку, якщо коріння повністю заполонили горщик. Завжди використовуйте горщик з отвором для дренажу, щоб грунт не була занадто мокрою, так як це може призвести до гниття коренів.

Неанта красива (Neanthe Bella) — це кімнатна пальма

Поради та рекомендації по догляду: не можна допускати, щоб квітка засиджувався у воді. По можливості в літній період виносьте пальму на вулицю в умови півтіні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code