Кімнатні квіти – як правильно організувати простір

Напевно, той, хто любить кімнатні квіти підтвердить, що часом буває важко зупинитися, щоб не завести ще одного «зеленого красеня». Та й знаючи про ваше захоплення, друзі і знайомі неодмінно подарують на який-небудь свято черговий квітучий вазон. І ось ми спостерігаємо картину – всі підвіконня заставлені, на балконі ступити ніде, а вся ця квітуча краса нагадує скоріше какофонію, ніж сад едемський. Що ж в такому випадку робити?

Правильно організувати простір!

Багато хто на це помітять скептично, мовляв, як же його організуєш, якщо місця в квартирі – лише підвіконня та балкон. Так може пора перейти на стіни? Ні, це не жарт! Це цілком реально, якщо у вас є настінні підставки для квітів, наприклад така, як «Серце». Або просто відставити квітка трохи віддалік від вікна, помістивши його на підлогову підставку для квітів. Це ж так красиво і зручно! Рослини будуть розташовані ярусами, не затінюючи один одного, при цьому це буде виглядати, як квіткова композиція, складена не гірше, ніж ландшафтним дизайнером.

Для тих, хто вже хоче розвернутися і піти, з причини того, що «ковані вироби – це дорого» відповімо: подивіться на відгуки покупців! Багато хто нарікає на те, що так дешево!

«Гарно, дуже міцно, потрібний колір. Тільки дуже дешево». Або ще: «Я вдячна майстрам, які зробили всі ці вироби. Шкода тільки, що вони мало отримують за роботу». І це в кризовий час, коли всі магазини не встигають піднімати ціни у зв’язку із зростанням курсу долара! А ми отримуємо такі відгуки.

В чому секрет, запитаєте ви?

  • У тому, що це ковані вироби вітчизняних майстрів!
  • Не потрібно платити імпортні мита!
  • Не потрібно переплачувати за розкручений бренд!
  • Не потрібно оплачувати довгий ланцюжок посередників!

Ми працюємо безпосередньо з виробником! З нами все просто: обрали – замовили – отримали. У кризі є і переваги – він змушує людей працювати, причому працювати добре, якісно і за цілком прийнятну ціну. Так що беріть на озброєння і поспішайте придбати ковані настінні підставки для квітів, тому що ковані вироби, які зібрані в магазині «КупиСувенир» — це дійсно якісно, красиво і недорого.

Додаткові переваги

І звичайно ж ви, як досвідчений квітникар знаєте, що на підвіконні квіти відчувають себе не дуже добре. Особливо екзотичні, яким потрібне вологе повітря. А що ж ми отримуємо в результаті? Від батареї піднімається жаркий і сухе повітря, та ще й сонце світить у вікно. Навіть найбільш теплолюбні і світлолюбні рослини не витримають таких умов. А з підставками для квітів все інакше. Квіти, які не люблять прямих сонячних променів – можна поставити вглиб кімнати, а ті, що не переносять спеку – відставити в тінь.

З підставками можна фантазувати і креативничати скільки завгодно! Створювати підвісні сади і зони відпочинку навіть у зовсім невеликій кімнаті. Спробуйте! Це просто! А ми вам із задоволенням у цьому допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code